ULTRA LIGHT 1 KG (A + B 0,5 KG 0,5 KG)

ULTRA LIGHT 1 KG (A + B 0,5 KG 0,5 KG)

ULTRA LIGHT 1 KG (A + B 0,5 KG 0,5 KG) - zvětšit obrázek

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

prozatím nehodnoceno
Známkování produktu : 1 - nejlepší | 5 - nejhorší

 • Kat. číslo: ULL1KG
 • Záruční doba: 24 měsíců
 • Dodací lhůta: do týdne
 • Cena bez DPH: 991.74
 • 1 200.00 s DPH
  48.00 €

  ks

ULTRA LIGHT 1 KG (A + B 0,5 KG 0,5 KG)

Ultra Light je rychle vytvrditelná polyuretanová pryskyřice s nízkou hustotou (0,68kg / dm3).Odlitky vyrobené z tohoto systému jsou charakteristické vysokou mechanickou pevností a nízkou hmotností. Používá se pro odlévání technických prvků, které vyžadují vysokou pevnost a lehkost.


APLIKACE

Ultra Light je rychle vytvrditelná polyuretanová pryskyřice s nízkou hustotou (0,7kg / dm 3). Odlitky vyrobené z tohoto systému se vyznačují vysokou mechanickou odolností, při zachování nízké hmotnosti. Používá se pro odlévání technických prvků, které vyžadují vysokou pevnost a lehkost, ideální pro odlévání předmětů plovoucích např. Pevných rybářských návnad jako crankbaits, Jerkbaits, atd ...

 

technologie zpracování

1. Ujistěte se, že v místnosti se provádí, v němž jsou lití zachovány základní parametry zpracování tj polyuretanové pryskyřice. Za nízké vlhkosti (doporučeno pod 60%) s teplotou tání nad 20 ° C (pro pryskyřičné kompozice, formy a prostředí), forma musí nutně být suchý a bez jakýchkoli nečistot po posledním odlitku.

 

2. Před vážením v polyolu a isokyanátu je třeba zvlášť dobře promíchejte i během skladování lze delaminaci. Přirozený jev, je možnost vytvoření „kal“ být míchat míchá ručně a někdy nutné použít kovový prvek, jako je například špička šroubováku nebo kovové špachtle. Pak kombinovat s každou komponentu A a B v poměru 1: 1. Ještě umožní zůstat v rozích kontejneru není smíšené frakce, na vědomí, že v průběhu procesu míšení nezavádí vzduch do směsi částic se nedoporučuje používání mechanických míchadel.

 

3. složení směsi v důsledku obsazení vysoké hustoty do formy vstřikováním za použití injekční stříkačky nebo dávkovacím zařízení, dokončení operace během 8 minut, pak byla pryskyřice začne nastavit. Při odlévání složitých tvarů se doporučuje mít formu tzv. odvětrávání. Doporučuje se dutin formy před každou přepadu pryskyřice srsti štěpící činidlo, např. QZ5111 nebo Ambersil vzorec 5, vyznačující se tím mnohem lepší distribuční vlastnosti, a ochranný QZ5111.

 

4. Po 90 minutách, se můžeme odebrat součást odlitku z formy a nyní výsledný efekt, je vhodné, aby 24 hodin k dosažení 100% litím sílu.


Skladování

Uložen v suchu a temnu v původním uzavřeném balení při teplotě 10 ° C-22 ° C.


Zdraví a bezpečnost

Produkt lze zpracovávat bez rizika, za předpokladu, že zachována potřebná bezpečnostní opatření pro likvidaci chemikálií. Materiály nezpevněných Uchovávat odděleně od potravin a dětí. Za účelem ochrany proti postříkání nosit ochranný oděv, vinylové nebo latexové rukavice a ochranné brýle. Místnost, ve kterých probíhá zpracování by měly mít dobré větrání. Po každé operaci, vždy umýt ruce mýdlem a teplou vodou po umytí a osušte papírovou utěrkou na jedno použití.


Naše rada na používané techniky tvoří základ našich současných znalostí. Nicméně, to není vám zbavit povinnosti kontrolovat svou vlastní řadu našich výrobků o jejich souladu s ustálenou účelu a technologií. Aplikace, použití a zpracování výrobků jsou již mimo rámec naší kontroly a odpovědnosti za něj, protože to spočívá výhradně s vámi. Veškeré stávající patentová práva třetích stran jsou zohledněny.

Ručíme za vynikající kvalitu našich výrobků v souladu s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami.

Kategorie | Výrobce

Reklama
Ráj rybářské bižuterie