Cab Softbait Paint -Opaque Zelená 50ml.

Cab Softbait Paint -Opaque Zelená 50ml.

Cab Softbait Paint -Opaque Zelená 50ml. - zvětšit obrázek

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Známka: 5 Hlasováno bylo: 10x
Známkování produktu : 1 - nejlepší | 5 - nejhorší

 • Kat. číslo: CSB-OZ50
 • Záruční doba: 24 měsíců
 • Dodací lhůta: do 2-3 dnů
 • Cena bez DPH: 329.75
 • 399.00 s DPH
  15.96 €

  ks

Cab Softbait Paint -Opaque Zelená 50ml.

Barva pro profesionální airbrushové stříkání vláčecích gumových nástrah .Obsah balení 50ml.


CAB SOFTBAIT PAINTS  je nejkvalitnější nátěr na nástrahy z měkkého plastu. Možnost použití airbrush nebo štětcem.
Díky široké škále dostupných barev je možné získat jakýkoliv grafický design, který napodobuje přírodní barvy v přírodě i abstraktní vzory. Kolekce barev CAB SOFTBAIT PAINTS se skládá ze čtyř základních skupin:
1. OPAQUE - řada neprůhledných barev se širokou škálou aplikací.
Pro přímou aplikaci nebo schopnost kombinovat a mísit se s jinými skupinami pro dosažení ještě více jedinečných barevných efektů, nejčastěji se skupinou TRANSPARENT, která umožňuje měkčí jasnost barev.
2.
TRANSPARENT - řada poloprůhledných barev, která je používá, dává různé efekty jejich použití v různých barvách základní gumy.
3. EFEKT - řada perlově metalických barev, třpytících se v závislosti na úhlu dopadu světla. Možnost získání různých efektů v závislosti na barvě základu,
Čím tmavší je základna (barva gumy), tím více jsou perleťové efekty intenzivnější.
4. FLUORESCENT - řada barev charakterizovaných velmi vysokou intenzitou za denního světla a zvýšením jejich intenzity se zvýšením UV záření.
Často se používá pro nástrahy pracující v hlubokých a zakalených vodách, kde denní světlo nedosahuje, ale UV záření stále funguje.
Kolekce také obsahuje dva produkty OIL REMOVER, což je opatření, které se používá k odmaštění dásní před lakováním a AIRBRUSH CLEANER, což je prostředek k promytí graffiti po dokončení práce nebo kartáčování kartáčů.
,
TECHNIKA ZPRACOVÁNÍ
1. Zajistěte, aby v místnosti, kde provádíme lakování, byly zachovány základní podmínky pro práci s přípravky obsahujícími těkavá rozpouštědla. Je naprosto nezbytné provádět nátěry v dobře větraných prostorách,
používejte ochranu horních dýchacích cest se speciálními maskami s chemickými filtry a základními osobními ochrannými prostředky, jako jsou rukavice, zástěry a brýle.
2. Prvním a nejdůležitějším krokem před nátěrem je odmaštění pryže olejem.
Trvanlivost aplikovaného barevného nátěru bude záviset na této operaci a její přesnosti.
3. Použití nátěrových hmot CAB SOFTBAIT PAINTS lze provést pomocí izografu, doporučené trysky 0,3-0,5 [mm], doporučeného pracovního tlaku nejvýše 2 MPa. Druhou technikou nanášení nátěrových hmot je použití kartáčů, musí být zajištěno
že použité kartáče mají štětiny nerozpustné v organických rozpouštědlech. 
4. Při nanášení nátěrových hmot se doporučuje nanášet nátěr několika tenkými vrstvami, nikoli jednou.
Barvy CAB SOFTBAIT PAINTS se jeví velmi rychle, ale úplná vulkanizace probíhá několik hodin po nanesení posledního nátěru, proto doporučujeme, abyste po nátěru nechali návnadu několik hodin před použitím nebo zabalením. Pro návnadu je možné použít LURE LUBE nebo jedlý olej.
5.
Doporučený nátěrový materiál je SOFT PLASTIC CLEAR
Skladování
Skladujte na suchém a tmavém místě v původním uzavřeném obalu při teplotě do 25 ° C.
Zdraví a bezpečnost
Výrobek může být zpracován bez rizika za předpokladu, že jsou přijata odpovídající opatření pro chemické látky.
Nevytvrzené materiály by měly být uchovávány mimo dosah potravin a dětí. Zajistěte, aby v místnosti, kde provádíme lakování, byly dodrženy základní podmínky pro práci s přípravky obsahujícími těkavá rozpouštědla. Je naprosto nezbytné provádět nátěry v dobře větraných prostorách,
používejte ochranu horních dýchacích cest se speciálními maskami s chemickými filtry a základními osobními ochrannými prostředky, jako jsou rukavice, zástěry a brýle. Po každé operaci by měly být ruce důkladně omyty mýdlem v teplé vodě a po umytí suchým hadříkem na jedno použití.


Kategorie | Výrobce

Reklama
Ráj rybářské bižuterie